Результати легкоатлетичних змагань XVІІІ літньої Універсіади України

Продовжує тривати найбільший спортивний студентський форум – XVІІІ літня Універсіада України.

Так, з 18 по 21 травня в м. Львів відбулись фінальні змагання з легкої атлетики. Більше 370 студентів-спортсменів представляли 48 закладів вищої освіти України. До складу команди Хмельницького національного університету увійшло 6 студентів, які в підсумку принесли у залік нашого ЗВО 70 очок.

У медальному заліку, студентка 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Лещенко Дар’я, виборола срібну медаль на змаганнях зі спортивної ходьби на дистанції 10000 м.

Успішно виступили: Галіброда Вячеслав (гр. АКІТс-21), який у бігу на 400 та 800 м, з власним рекордом сезону, приніс 27 залікових очок; Зелінський Андрій (гр. СОФК-20) у бігу на 10000 м посів 5 місце, а на дистанції 5000 м став шістнадцятим із заліковими очками до загального здобутку; Тихонюк Владислав (гр. СОФК-22) успішно виступив з власним рекордом сезону у бігу на 400 та 800 м.

Особливістю змагань з легкої атлетики є те, що для отримання залікових очок, спорстмен має не лише показати найкращий результат, а й виконати норматив 3 спортивного дорослого розряду. За рахунок цього в легкій атлетиці, як правило, беруть участь лише висококваліфіковані спортсмени, що значно підвищує конкуренцію у цьому виді спорту.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, мирного неба та подальших успіхів.