ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА (ПСИХОПРОФІЛАКТИЧНА) ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ- ПСИХОЛОГІВ

У лютому-березні 2016 року студенти 4-го курсу (гр. ПП-12-1, ПП-12-2) спеціальності «Практична психологія» проходили психолого-педагогічну (психопрофілактичні) практику в закладах та установах Хмельницького та області: Вище професійне училище №4, Вище професійне училище №25, ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», Хмельницька спеціалізована ЗОШ №19 І-ІІІ ступенів ім. академіка М.Павловського, 8-й окремий полк спеціального призначення.

Керівниками психопрофілактичної практики від Хмельницького національного університету були доценти кафедри практичної психології та педагогіки Левицька Т. Л. та Антонова З. О.

Студенти мали змогу застосувати свої знання з психології та психопрофілактичної роботи на практиці, працюючи з учнями шкіл та училищ, а також з військовослужбовцями.

Під час практики студенти ознайомилися з базами практик, розробили психопрофілактичні програми, проводили профілактичні бесіди та лекції, психодіагностику, а також тренінги та консультації.

Важливим є те, що всі студенти 4-го курсусправилися із завданнями, які були поставлені перед ними, успішно презентували і захистили свої роботи. А особливо значущим є те, що студенти спеціальності «Практична психологія» під час практики отримали неоціненний досвід практичної роботи і бажають стати професійними психологами.

Інформація кафедри практичної психології та педагогіки