Проведення навчальних занять у спортивно-екологічному комплексі ХНУ

Відповідно до графіку навчального процесу 1 березня 2019 року відбулися лекційні заняття та лабораторні роботи з курсу «Організація готельного господарства» (гр. ГРС-16-1) в спортивно-екологічному комплексі Хмельницького національного університету.

Спортивно-екологічний комплекс включає лекційні аудиторії «Лабораторія організації готельного обслуговування» (ауд.6, 7), номерний фонд, який дозволяє проводити лабораторні та практичні заняття, рецепція.

Під час лекційного заняття (лектор к.е.н, доц. Гейдарова О.В.) на тему «Управління обслуговуванням в готелі» були розглянуті такі питання:

1. Номерний фонд готелів. Класифікація готельних номерів.

2. Організація роботи служби прийому, розміщення та обслуговування.

3. Технологія прийому та розміщення туристів.

Також було проведено лабораторну роботу «Класифікація готельних номерів спортивно-екологічного комплексу»

та практичне заняття на тему «Служба прийому та розміщення» (к.е.н., доц. Гризовська Л.О.).

Студенти мали змогу на практиці ознайомитися з посадовими обов’язками чергового адміністратора, касира, портьє та паспортиста готельного комплексу.

Після закінчення занять відбулася дискусія з проблемних питань процесів управління обслуговування в готелях м. Хмельницького.

Спортивно-екологічний комплекс Хмельницького національного університету має потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє проводити заняття з дисциплін, що входять до циклу професійної підготовки студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Доценти кафедри менеджменту, адміністрування
та готельно-ресторанної справи
Гейдарова О.В., Гризовська Л.О.