ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

9-10 червня в Хмельницькому національному університеті працювала міжнародна експертна комісія, яка в рамках виконання проекту TEMPUS IV «ALIGN: Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами і рамками кваліфікацій» проводила перший етап оцінки освітніх програм для підготовки фахівців з напряму «Прикладна математика» за ОКР «бакалавр» та спеціальності «Економічна кібернетика» за ОКР «магістр».

Представники акредитаційної комісії: Дейвід Квін (Університет Дубліна, Пн. Ірландія), Пол Хайленд (Університет Бас, Англія), Стефані Лоубаун (Німеччина), Созінова Єлизавета (Акредитаційна Комісія України, МОН), Ірина Романець (заступник Голови Правління союзу промисловців та підприємців у Хмельницькій області), Роман Русич (начальник відділу інформаційних технологій Хмельницькобленерго), а також делегати від нашого університету: начальник відділу забезпечення якості освіти Красильникова Ганна Володимирівна та завідувач навчально-методичного відділу Любохинець Лариса Сергіївна.

Крім того, були присутні представники від Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка та Сумського державного університету, які є учасниками даного проекту, а у міжнародній експертизі виступали спостерігачами.

Програма роботи міжнародної експертної групи по якості освітніх програм в університеті мала такий порядок: закрита нарада експертної групи, зустріч з керівництвом університету, з командою проекту, після чого пройшла співбесіда з розробниками освітніх програм з «Прикладної математики» та «Економічної кібернетики», а також відбулася закрита зустріч з випускниками та студентами спеціальностей «Прикладна математика» та «Економічна кібернетика», по закінченню була проведена нарада експертної групи на якій були підведені підсумки. В цілому міжнародна експертна комісія роботу, проведену в Хмельницькому національному університеті, оцінила позитивно, схвалили робочі програми, розроблені нашими науковцями, що в подальшому дозволить наблизити наше навчання до європейського рівня. Також іноземці готові до подальшої співпраці з нами і за іншими напрямами та спеціальностями.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю ХНУ