Проведення Дня відкритих дверей у Хмельницькому національному університеті

17 квітня 2016 року в Хмельницькому національному університеті пройшов День відкритих дверей для випускників шкіл, коледжів, технікумів та їх родичів.

Захід відбувся в атмосфері дружнього спілкування між абітурієнтами та співробітниками університету.

З трибуни актової зали з вітальним словом виступив перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Войнаренко М.П.

З особливостями вступної кампанії 2016 року усіх присутніх ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії Лопатовський В.Г.

Також майбутніх вступників ознайомили із організацією вступного тестування для абітурієнтів.

На завершення зустрічі було проведено екскурсією музеєм, навчальними корпусами та гуртожитками університету.