Проведення акредитаційної експертизи спеціальності Хімія

З метою акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Хімія» підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 102 Хімія другого (магістерського рівня) у Хмельницький національний університет з 21 по 23 листопада 2018 року прибула і приступила до роботи експертна комісія у складі:

1. Голова комісії Шендрик Олександр Миколайович, доктор хімічних наук, професор, в. о. директора навчально-наукового інституту хімії Донецького національного університету імені Василя Стуса;

2. Член комісії Каличак Ярослав Михайлович, доктор хімічних наук, професор, декан хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відбулася зустріч експертів з ректором університету Скибою Миколою Єгоровичем.

Ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу, вивчили стан методичного, наукового, та кадрового забезпечення, оглянули стан матеріально-технічної бази у Хмельницькому національному університеті.

Приступили до аналізу якості підготовки фахівців за результатами проведення зі студентами комплексних контрольних робіт.