Проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» зі спеціальності 073 «Менеджмент»

Експертна комісія зробила висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» зі спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 2220-л була створена експертна комісія Міністерства освіти і науки України у складі:

Комісія працювала безпосередньо у навчальному закладі у період з 10.12.2018 по 12.12.2018 р.

Під час проведення акредитаційної експертизи вона ознайомились з акредитаційною справою, розробленою викладачами кафедри економіки, менеджменту та адміністрування, провела комплексні контрольні роботи з дисциплін останньої (перед акредитацією) заліково-екзаменаційної сесії магістрів за освітньо-професійною програмою «Бізнес-адміністрування» та перевірила фактичний стан кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного, інформаційного забезпечення Хмельницького національного університету і кафедри економіки, менеджменту та адміністрування.

Результатом перевірки стало розроблення експертних висновків з акредитаційної експертизи де порівнювались фактичні показники діяльності Хмельницького національного університету з вимогами до акредитації.