Проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій» зі спеціальності 073 «Менеджмент»

З 10 по 12 грудня 2018 року у Хмельницькому національному університеті здійснювалася акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій» зі спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

До складу експертної комісії увійшли голова – д.е.н., проф. Савіна Галина Григорівна, проректор з наукової роботи, професор кафедри менеджменту та маркетингу Херсонського національного технічного університету і експерт – д.е.н., проф. Лепейко Тетяна Іванівна, завідувач кафедри менеджменту та бізнесу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

У рамках проведення акредитаційної експертизи відбулася зустріч експертів з ректором університету д.т.н., проф. Скибою Миколою Єгоровичем. На зустрічі був присутній перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи д.е.н., проф. Войнаренко Михайло Петрович і завідувач кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи д.е.н., проф. Йохна Микола Антонович.

У ході роботи експертна комісія оцінила якість підготовки фахівців за результатами проведення зі студентами комплексних контрольних робіт. Експерти ознайомились з фактичним станом навчальних приміщень, спеціалізованих кабінетів та лабораторій, проаналізували рівень навчально-методичного забезпечення навчального процесу, організації навчальної, методичної, виховної та профорієнтаційної роботи, стан кадрового забезпечення.

В експертних висновках, підготовлених за результатами проведення акредитаційної експертизи, відзначена повна відповідність показників вищого закладу освіти критеріям та вимогам Ліцензійних та Акредитаційних умов підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою, що акредитується.

Інформація кафедри менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи ХНУ