ПРОХОДЖЕННЯ СТУДЕНТАМИ гр. ФР-10-1 ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Студенти групи ФР-10-1 (5 курс) спеціальності «Фізична реабілітація» успішно завершили педагогічну практику у загальноосвітніх закладах. За планом навчального процесу педагогічна практика є одним із головних завершальних етапів одержання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, що передбачає у майбутньому можливість їх працевлаштування у загальноосвітніх закладах на посаді вчителя фізичної культури.

Головною метою подібних практик є закріплення своїх теоретичних знань і вмінь, набутих у процесі навчання в університеті, виконуючи професійні обов´язки з учнями різних вікових груп.

Керівники ознайомили практикантів з матеріально-технічним забезпеченням шкіл, навчально-методичною документацією, що регламентує професійну діяльність вчителя фізичної культури у загальноосвітніх закладах; надали фахові рекомендації з організації та проведення учбово-виховних занять з дисципліни «Фізична культура», планування та контролю фізичних навантажень у відповідності з рівнем здоров´я учнів, їх віку, статі та рівня фізичної підготовленості.

Після спостереження за проведенням керівниками уроків фізичної культури наші студенти, прислуховуючись до порад та вказівок своїх наставників, методично правильно проводили заняття з учнями різних вікових груп, вирішуючи освітні, оздоровчі та виховні завдання навчального процесу. Із учнями молодшої школи наші майбутні випускники проводили фізкультпаузи, фізкультхвилинки, рухливі перерви та спортивно-масові заходи.

Достатній рівень теоретико-методичної підготовленості наших студентів у сукупності з успішно набутими професійними навиками під час їх перебування безпосередньо на можливих майбутніх місцях працевлаштування дає підстави сподіватись, що вони достатньо швидко адаптуються до умов трудової діяльності та будуть конкурентоздатними на ринку праці.

Базильчук В.Б.,
доцент кафедри здоров’я людини