Проходження підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури в Хмельницькому національному університеті

У лютому 2019 року в Хмельницькому національному університеті відбувся захід із слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти області.

Одним із розділів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури було впровадження варіативного модуля «Танцювальний хортинг» в навчальну програму «Фізична культура» у закладах загальної середньої освіти». Захід був проведений з метою пропаганди фізичної культури і спорту та подальшого вступу школярів області на спеціальності кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та кафедри фізичної терапії, ерготерапії.

Викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хіміч В.Л. успішно провела показовий виступ, були використані елементи танцювальної програми. Усі присутні залишилися задоволені та в подальшому намагатимуться впроваджувати отримані вміння та навички в навчальний процес з фізичної культури у закладах загальної середньої освіти міста та області.

Старший викладач кафедри
теорії і методики фізичного виховання і спорту
Демченко Н.В.