ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

30 вересня, напередодні Дня працівника освіти, який щорічно відзначають у першу неділю жовтня, Студентська рада університету привітала освітян Хмельницького національного університету від імені усіх студентів з їхнім осіннім святом.

Багато хто називає професію викладача особливим покликанням, враховуючи масу складнощів, що встають перед ним кожного дня, і з цим важко не погодитись. День працівника освіти — це саме той день, коли студенти з відкритою душею дякують своїм викладачам за знання, розуміння, щирість та терпіння.

Ми сподіваємось, що наші пісні під гітару, повітряні кульки та побажання, зуміли підійняти настрій та створити атмосферу свята. Адже, що може бути краще від щирих побажань?!

В день Вашого професійного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Також натхнення, наснаги і нехай кожний Ваш день буде сповнений радісних моментів!

Студентська рада
Хмельницького національного університету