ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»

7 жовтня студенти ІV курсу спеціальності «Технології виробів легкої промисловості» відвідали 23 Міжнародну спеціалізовану виставку взуття та аксесуарів «EXPO SHOES 2016 ‘2», м. Київ. У виставковій залі були представлені моделі взуття, галантерейні вироби, фурнітура як українських взуттєвих підприємств так і закордонних товаровиробників, багато інноваційних новинок і нових учасників. Цільова аудиторія відвідувачів досить потужна та енергійна.

Для студентів було проведено цікаву та інформативну екскурсію. Зокрема, представники взуттєвого підприємства «ALPINA» зі Словенії, розповіли, що випробування їх виробів здійснюється у реальних умовах – в шахтах. Така необхідність викликана тим, що для взуття використовуються матеріали яскравих кольорів.

Окрім того, студенти відвідали виставку квітів, яка проходить на Співочому полі, де представлено сотні видів хризантем. Атмосфера, яка створена живою природою під звуки класичної музики, ще надовго залишиться у їх серцях.

Інформація кафедри технології та конструювання виробів із шкіри