Презентація міжнародних програм обміну для студентів

17 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбулася презентація міжнародних програм обміну для студентів: Work & Travel USA та Ferienbeschäftigung (Німеччина). Із умовами участі та перевагами кожної програми ознайомив директор Центру кар’єри «Юнікс» Максим Корягін.

Work and Travel USA – це програма міжнародного культурного обміну, що дозволяє студентам різних країн під час літніх канікул працювати у Сполучених Штатах Америки. Перевагами програми є покращення рівня англійської мови та можливість подорожувати країною. Студенти, як правило, працюють в готелях, ресторанах, парках розваг. Участь в програмі не перевищує 4 місяці (з початку травня до початку вересня).

Ferienbeschäftigung – це офіційна програма уряду Німеччини для іноземців, що адмініструється Центральним агентством з працевлаштування. Учасники мають право працювати у Німеччині 90 днів протягом одного року. Програма стажування у Німеччині передбачає роботу студентів у закладах харчування (ресторани, кафе, фаст-фуди) та торгівельних центрах.

Ставши учасником однієї з програм стажування, студенти мають можливість удосконалили свої знання іноземної мови, відвідати нові міста, розширити кругозір, дізнатися багато нового про культуру іншої держави та отримати незабутні враження на все життя.

Для участі у одній із програм стажування за кордоном кожен кандидат повинен бути студентом ВНЗ 1–3 курсу, мати вік від 18 до 25 років, рівень іноземної мови не нижче A2 (англійської або німецької відповідно), біометричний закордонний паспорт. Вакансії пропонуються в залежності від рівня знання іноземної мови. Для отримання вакансії студент повинен пройти співбесіду із роботодавцем.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ