Презентація книги Миколи Лук’янюка «Я вірю, що настане днина»

27 березня в науковій бібліотеці відбулася презентація книги «Я ВІРЮ, ЩО НАСТАНЕ ДНИНА» викладача кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії Хмельницького національного університету Миколи Лук’янюка – канд. техн. наук, доцента, відмінника освіти, подільського літератора.

Серед почесних гостей заходу: Віталій Міхалевський – канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри комп`ютерних наук ХНУ, поет і публіцист, член Національної спілки письменників і Національної спілки журналістів України, голова ХОО Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Г. Шевченка, автор, упорядник-редактор художньо-мистецького альманаху «Слово єднає» та художнього-публіцистичного альманаху ХНУ «Думки творчий злет»; Анатолій Ненцінський – український поет, член Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України, лауреат обласної літературної премії ім. М. Федунця та міської премії ім. Б. Хмельницького; Віктор Олександренко – декан факультету інженерії, транспорту та архітектури, д-р техн. наук, професор; Надія Грипинська – заступник декана з виховної роботи, канд. фіз.-мат. наук.

Зустріч відбулася для студентських груп у межах заходів, присвячених Всесвітньому дню поезії:

• АІ-23-1(факультет інженерії, транспорту та архітектури);
  • СОА-21-1, СОА-23-1, СОА-22-1 − кураторка Оксана Рогульська (факультет міжнародних відносин і права).

Наукова бібліотека
Хмельницького національного університету