Представники Третьої штурмової у Хмельницькому національному університеті

2 квітня у Хмельницькому національному університеті представники Третьої штурмової бригади за сприяння відділу навчально-виховної роботи (завідувач – Інна Горячок) провели зустріч із здобувачами освіти нашого закладу та викладачами. Це всеукраїнський інформаційний тур зустрічей із Третьою штурмовою.

На початку зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи М. А. Йохна зауважив, що Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення на принципах легендарного «Азову». До лав Третьої штурмової потрапляють лише високомотивовані та сильні духом бійці, які пройшли складний відбір та готові до постійного вдосконалення і важких боїв з ворогом на передовій.

Усі присутні мали можливість познайомитися ближче з підрозділом, дізнатися більше про справжнє побратимство й бригадний дух, про цінності, якими керуються у своїй діяльності.

«Ви наше майбутнє! Ви наша нація! Найпрекрасніша нація, за яку ми будемо битися! Поважайте своїх батьків, поважайте своїх викладачів, здобувайте знання і розвивайтеся, адже тупий гине на війні швидше!» – звернувся до нашої молоді боєць із позивним «Студент».

Учасники зустрічі ставили запитання, які їх цікавили і отримали чесні відповіді – про службу, можливості та переваги приєднання до Третьої штурмової.

Після зустрічі студенти ХНУ захоплено поділилися своїми враженнями:

«Дуже класні враження, дуже цікаво було послухати, МЛМС-23-1 в захваті!»

«Надзвичайно важлива та цікава зустріч. Дякуємо нашому університету за таку можливість!💙💛»

«Приєднуюсь до вище сказаного і також хочеться відмітити комфортність військових у спілкуванні та вмінні завоювати прихильність!»

«ФПА-21 дуже сподобалось. Цікаво та доступно подана інформація. Побільше б таких зустрічей!»

«Добрий день, сподіваємось у майбутньому буде більше проведено таких інформативних заходів. Студентам дуже сподобалося!»

«Мій другий курс політологів у захваті! Я вражена, певно більше енергетикою і цікавим підходом до маркетингових стратегій бригади, вдало!»

Більше про Третю штурмову та Центурію можна дізнатися за посиланнями:

Щиро дякуємо представникам Третьої штурмової бригади за неоціненну самопожертву та відданість у захисті нашої країни.

Ваша невтомна праця та непохитна відвага є найбільшим скарбом для нашого народу!

Ви – справжні герої, яких поважає весь український народ!

Відділ навчально-виховної роботи