Представниця студентського самоврядування ХНУ -учасниця відкритого діалогу з  МОН України

4 квітня членкиня студентського самоврядування Ковальова Наталія, студентка факультету міжнародних відносин і права групи Право 22-1, мала нагоду відвідати Міністерство освіти і науки України разом з іншими ОСС для участі у відкритому діалозі з МОН України. Зустріч була насичена та продуктивна, адже на ній були присутні важливі посадовці, такі як Голова комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак та заступник Міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

Однією з ключових тем обговорення була реорганізація деяких закладів вищої освіти. Важливо було вислухати думки студентської громадськості щодо цього процесу та висловити свої думки щодо можливих наслідків. Були висловлені пропозиції про необхідність забезпечення якості освіти під час реорганізації та важливість прозорого діалогу між всіма сторонами.

Ця зустріч показала, що співпраця між студентським самоврядуванням та МОН України може призвести до покращення системи вищої освіти. Ми впевнені, що лише разом ми зможемо знайти оптимальні рішення для всіх зацікавлених сторін. Надзвичайно важливо, щоб кожен голос був почутим і врахованим у процесі реорганізації, яка має сприяти покращенню якості освіти та забезпеченню доступності вищої освіти для всіх охочих.

Відділ навчально-виховної роботи
Студентська рада