Практичне знайомство з майбутньою професію фізичного реабілітолога

Закінчилася ознайомчо-фахова практика студентів спеціальності 227 Фізична реабілітація, яка проходила згідно навчального плану з 05.02-16.02.2018 року. Під час проходження практики студенти мали можливість ознайомитись з видами, умовами та обставинами професійної діяльності в конкретних профільних закладах; поглибити та вдосконалити сукупність професійних знань і навичок фахівця фізичної реабілітації; сформувати, розвинути і закріпити комплекс морально-психологічних якостей, як невід’ємної частини професійної підготовки; сприяти вибору сфери майбутньої професійної діяльності.

Цього року, відповідно до складених угод, студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи фізичного реабілітолога з хворими при різних патологіях в: Хмельницькій обласній лікарні (травматологічне відділення), Хмельницькій міський дитячий лікарні (реабілітаційний центр «Турбота»), ПП «Арол плюс» (виготовлення ортопедичної продукції), Хмельницькій міський поліклініці №2 (фізіотерапевтичне відділення), СЗОШ №33 (діти з порушенням слуху), Хмельницькому обласному госпіталю ветеранів війни, СЗОШ №8 (особливостями роботи фізичного реабілітолога з дітьми при ДЦП) та міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя».

Під час проходження ознайомчо-фахової практики студенти мали змогу ознайомитися з майбутньою професією, зробити перший крок до омріяної діяльності.

Доцент кафедри фізичного виховання
Чопик Т.В.