Подяка ректора жінкам-науковцям Хмельницького національного університету

З  нагоди професійного свята Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, напередодні Міжнародного жіночого дня ректор Сергій МАТЮХ вручив Подяки кращим жінкам-науковцям Хмельницького національного університету.

За вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти, підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації Подяку ректора оголосили:

Бідюк Наталії Михайлівні, доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації.

Гавловській Наталії Іванівні, доктору економічних наук, професору, професору кафедри менеджменту та адміністрування.

Говорущенко Тетяні Олександрівні, доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем.

Захаркевич Оксані Василівні, доктору технічних наук, професору, професору кафедри технології і конструювання швейних виробів.

Комар Таїсії Василівні, доктору психологічних наук, професору, професору кафедри психології та педагогіки.

Машовець Наталії Сергіївні, кандидату технічних наук, доценту, доценту кафедри архітектури та містобудування.

Хрущ Нілі Анатоліївні, доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Царалунзі Інні Богданівні, доктору філологічних наук, професору, завідувачу кафедри української філології.

Вітаємо прекрасну половину наукової спільноти нашого університету з отриманими нагородами! Бажаємо нових перемог, наукових звершень та успіхів в усіх справах!

Відділ зв’язків з громадськістю