Підтримка українців у Грузії очима нашої студентки

Сьогодні українці – взірець сміливості для людства. Весь цивілізований світ підтримує Україну у протистоянні російській агресії. Свідками цього є студенти Хмельницького національного університету, які навчаються за кордоном у рамках академічної мобільності.

Про солідарність грузинського народу з українським розповідає Олександра Янчук, студентка 4-го курсу факультету міжнародних відносин та права спеціальності «Міжнародна логістика і митна справа», яка зараз навчається у Європейському університеті у Тбілісі:

«Грузини підтримують український народ, вони солідарні з нами, і дуже добре розуміють, як складно зараз в Україні. Вони розуміють, що таке війна, що таке жахи війни та пам’ятають агресивні дії росії, які були на території Грузії. По всьому Тбілісі я бачу українські прапори, надписи українською. Якщо хтось дізнається, що я з України, завжди висловлюють слова співчуття та підтримки.»

Варто зазначити, що з перших днів війни у Грузії відбуваються масштабні акції з метою продемонструвати свою солідарність з українцями. Люди тримали в руках українські, грузинські прапори та прапори ЄС, а також плакати з написами: «путін, геть руки від України», «Ми любимо Україну», «Ні, поверненню в СРСР» тощо.

Хмельницький національний університет висловлює щиру подяку за підтримку нашої студентки грузинським колегам з Європейського університету та всьому грузинському народу за його чітку позицію. Українці – непереможний народ і нашу силу духу відчувають далеко за межами нашої держави.

З нами світ! За нами перемога! Все буде Україна!