Підписання меморандуму про співробітництво наукового товариства студентів та молодих вчених ХНУ і ради молодих учених при МОН

Під час липневого засідання Ради молодих учених (РМУ) при Міністерстві науки і освіти України (МОН) відбулося підписання Меморандуму про співробітництво з Науковим товариством студентів та молодих вчених (НТСМВ) Хмельницького національного університету.

Метою діяльності НТCМВ є координація і всебічне сприяння науково-дослідницькій, винахідницькій та творчій діяльності молоді в ХНУ, гармонізація навчання та науково-дослідницької роботи на факультетах, заохочення до наукової діяльності молодих вчених, а також популяризація інноваційної діяльності в молодіжному середовищі. НТСМВ постійно співпрацює з керівництвом університету, факультетів та кафедр, науково-дослідної частини, відділом аспірантури і докторантури, органами студентського самоврядування, установами, підприємствами та організаціями незалежно від форми власності і форми господарювання в Україні та за кордоном.

Протокол ради засідання

Молоді науковці ХНУ є активними учасниками заходів, які організовує РМУ, зокрема школи молодих науковців, стартап хакатонів, круглих столів, галузевих конкурсів.

На початку липневого засідання секретар РМУ Андрій ХОРОЛЬСЬКИЙ повідомив учасників про стан вирішення питань, що були порушені під час минулого засідання. Після цього перейшли до обговорення потреб і проблем молодих науковців та установ, які зазнали агресії з боку росії. Учасники мали змогу репрезентувати свою думку щодо питань відновлення інфраструктури, соціальних потреб, нормативного забезпечення.

Також було розглянуто заявки учасників щорічного конкурсу «Молодий вчений року». Організаційний комітет конкурсу «Молодий вчений року» продовжує активно приймати та опрацьовувати заявки на участь в різних номінаціях. Запрошуємо молодих науковців ХНУ долучитися до участі у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року» та заповнити анкету на сайті https://leaderscientist.ysc.in.ua/

У завершальній частині липневого засідання обговорили ініціативи РМУ при МОН України щодо підтримки молодих науковців.

Детальніше на сайті РМУ при МОН http://ysc.in.ua/

Наукове товариство студентів та молодих вчених ХНУ