ПІДНЯТТЯ ТРЬОХ ПРАПОРІВ УКРАЇНИ, ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

У переддень виборів п`ятого президента України у Хмельницькому національному університеті відбулась урочиста подія – підняття трьох прапорів України, Європейського союзу та Хмельницького національного університету на 6-тиметрових флагштоках біля центрального навчального корпусу по вулиці Інститутській

Учасниками події стали студенти, викладачі, співробітники університету та гості, які прибули на IХ Міжнародну науково-практичну конференцію “Управління економічними системами: концепції, стратегії та інновації розвитку”.

З вітальним словом до присутніх, з нагоди урочистої події звернулися: ректор університету доктор технічних наук, професор Микола Скиба, мер міста Хмельницького, випускник університету Сергій Мельник, представник держави-члена ЄС – Тадеуш Троціковскі, доктор філософії, професор, директор Європейського наукового фонду інституту інновацій з Польщі та голова студентської ради університету Вікторія Рудик.

Право підняти прапори було надано кращим студентам, активістам, членам студентського самоврядування університету

Урочисто під звуки гімнів нашої держави, Європейського союзу та університету були підняті і замайоріли на фоні блакитного неба символи України, ЄС та ХНУ.

Зав. відділом
навчально-виховної роботи