Перший «Літературник» у Хмельницькому національному університеті

27 березня у Хмельницькому національному університеті за ініціативи відділу навчально-виховної роботи (завідувач – Інна Горячок) та студентського самоврядування було проведено поетичний захід «Літературник», на якому студенти мали змогу продекламувати власні вірші публіці.

«Літературник» для тих, хто:

– любить поезію;

– захоплюється віршами та пише їх;

– читає свою поезію раніше та тих, хто разом з нами спробував себе вперше.

Модератором зустрічі був студент факультету інженерії, транспорту та архітектури Євген Остапчук (Сич), який представив публіці і свої вірші.

Варто зауважити, що у нашому закладі є здобувачі освіти, котрі роблять свої перші проби пера. Саме на цьому заході читали свої вірші Юлія Фрейман, Яніна Гуменюк, студентки гуманітарно-педагогічного факультету та Венера Таібова, студентка факультету міжнародних відносин і права.

Також на захід були запрошені гості, випускники ХНУ, а сьогодні вже знані у Хмельницькому молоді поети: Богдан Драйна, Аліна Косарева, Анастасія Кобильник та Альона Підлужна-Ткач. Надзвичайно гарний музичний супровід на гітарі здійснював студент ФМВіП Андрій Полукравець.

«Я дуже рада, що знайшла у собі сміливість презентувати власні вірші, і якщо комусь вони відгукнулись. Також хотіла би подякувати організаторам, адже це була чудова можливість бути почутою. Я відкрила для себе нову українську сучасну поезію і нових авторів, за якими буду слідкувати у майбутньому. В цілому, захід мені дуже сподобався», – зазначила Юлія Фрейман.

«Дуже рада, що мала змогу зачитати свою поезію. все було супер класно, взагалі потрібно частіше таке організовувати у ХНУ. Музичний супровід був просто чудовий, дуже вдала ідея. Найбільше мені напевне сподобалось слухати вірші інших, всі такі талановиті і по-своєму особливі, аж подих захоплює», – поділилася враженнями Венера Таібарова.

Більше години учасники «Літературника» декламували різнотематичні вірші. Це був атмосферний, легкий і цікавий захід.

«Дуже сподобалась ця зустріч. Було надзвичайно захоплююче слухати вірші наших талановитих студентів і запрошених гостей. Було цікаво спостерігати за тим, як різні люди бачать цей світ, висловлюючи думки та почуття у віршах. Дякую усім за гарно проведений час», – зауважила студентка-слухачка Дарина.

Сподіваємося, що перший «Літературник» матиме у майбутньому гарне продовження у Хмельницькому національному університеті!

Відділ навчально-виховної роботи