ПЕРШИЙ КУРС ЗНАЙОМИТЬСЯ З МІСТОМ

Студенти групи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація» в останні дні вересня мали змогу ознайомитися з історією і пам’ятними місцями міста Хмельницького, адже не всі з них є хмельничанами.

І навіть ті, хто вважає себе хмельничанином, не завжди знають своє місто досить добре. Адже тут чимало культурних пам’яток. З декількома з них студенти групи ОДМ-16-1 ознайомилися під час екскурсії містом, яка закінчилася в музеї студії-фотомистецтва.

Екскурсію проводив Байдак Ігор Миколайович – знана і шанована в місті людина, український журналіст, краєзнавець, поет, фотограф, колекціонер, член Національної спілки журналістів України та Хмельницької міської літературної спілки «Поділля».

Чи знали ви як називалася найстаріша вулиця в Хмельницькому? Де побудували перший магазин? А чи бачили драконів, які охороняють верхівки будинків? Це і багато іншого було новинкою для студентів.

Цікава розповідь екскурсовода здружила групу. Студенти були вдячні і приємно вражені незнаними сторінками історії міста.

Студенти також відвідали виставку-фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив”, у музеї студії-фотомистецтва, присвячену 585-й річниці міста.

На фотовиставці були представлені роботи українських фотографів, загалом на конкурс подали 352 роботи, з яких до експозиції відібрали 50 найкращих. Також під час виставки відвідувачі мали змогу віддати свій голос за кращу, на їх думку, фотороботу. Пізніше, після підрахування голосів, буде обраний переможець.

Приємно, що до голосування залучилися й наші студенти.

Ось так проводять час студенти першого курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація». І це лише в перший місяць навчання. А що ж буде далі? Зовсім скоро очікуйте ще більше інформації про активне життя першого курсу.

Ст. гр. ОДМ-16-1
Морозова Богдана
Куратор групи
к.т.н., ст. викл. Селезньова А. В.