ПЕРЕМОЖНІ ФІНАЛИ КУБКУ УКРАЇНИ СТУДЕНТІВ-ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

На веслувальному каналі у м. Дніпропетровськ з 3 по 7 травня пройшли змагання за кубок України з веслування на байдарках і каное. У цих змаганнях брали участь найсильніші веслувальники країни, тому що це був перший етап відбору до олімпійської збірної команди України. Представляли Хмельницьку область і кращі спортсмени Хмельницького національного університету:Алтухов Павло (ст. гр. МНз-13-1), Грищун Інна(ст. гр.ТО-11-1), Козлов Богдан (ст. гр. КІ-15-2),Грицак Ілля(ст. гр. ТЛП-12-1), Черкас Микола(ст. Гр. ЕМс-15-2).

У каное-одиночці фінішує Алтухов Павло

Найвдаліше виступили наші лідери збірної команди України. В перший день змагань у каное-одиночці на олімпійській дистанції 1000 м впевнено переміг Алтухов Павло, а на дистанції 200 м він здобув бронзову нагороду. Згодом відбувся цікавий заїзд каное-двійок на дистанції 1000 метрів: у протистоянні зустрілись чемпіони Європи, бронзові призери чемпіонату світу Янчук Дмитро і Міщук Тарас та екіпаж Волинської області у складі Вандюка Юрія і Рибачка Андрія, які на чемпіонаті світу вибороли Олімпійську ліцензію для збірної України. Наш вихованець, випускник гуманітарно-педагогічного факультету, Янчук Дмитро в принциповій боротьбі за чемпіонство, продемонструвавши високі морально-вольові якості та жагу до перемоги,переміг своїх опонентів.

Фінішний спурт каное-двійок

Крок до олімпійської Бразилії зробила Інна Грищун, яка перемогла спочатку у байдарці-двійці, а згодом і у четвірці на олімпійських дистанціях 500 м та поповнила свою колекцію ще й срібною нагородою у двійці на 200 м.

Інна Грищун праворуч від своєї напарниці Анастасії Тодорової отримує нагороду та вітання від президента федерації каное України С.О.Чернишова.

Вдало виступив і наш юніор Козлов Богдан – студент факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем.У каное-двійці на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів він впевнено переміг своїх супротивників та у каное-четвірці посів друге місце на дистанції 1000 метрів.

На п’єдесталі зліва направо четвертим стоїть Козлов Богдан

Успішним також був виступ студента факультету інженерної механіки Черкаса Миколи, який у байдарці-четвірці на 1000 метрів фінішував з п’ятим результатом.

В цілому на кубку України наші спортсмени-веслувальники вибороли сім золотих, дві срібні і дві бронзові нагороди. В подальшому наші студенти з 20 по 29 травня виступатимуть на І і ІІ-му етапах Кубка світу в м. Дуйзбург (Німеччина) і м. Рачіце (Чехія) для кінцевого відбору в олімпійську команду України. Отож, побажаємо нашим веслувальникам успіхів у змаганнях і «легкої води».

Козлов Богдан у каное-двійці після фінішу

Після фінішу каное-одиночок 200 метрів ПавлоАлтухов (ліворуч) з Олімпійським чемпіоном Юрієм Чебаном.