Перемога студента кафедри технології машинобудування ХНУ у Всеукраїнській олімпіаді

Вітаємо студента кафедри технології машинобудування Кушнірчука Андрія Сергійовича з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді.

27 – 29 березня 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського» проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням». У ньому взяли участь студенти кафедри технології машинобудування: Кушнірчук Андрій Сергійович та Мельник Володимир Віталійович (наукові керівники – к.т.н., доцент Ткачук Віталій Павлович та ст. викл. Присяжний Леонід Володимирович).

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади складався з 2 турів – теоретичного та практичного.

У цьому році до практичної частини обробки на верстаті з ЧПК допускалися тільки 10 учасників, які показали найвищі результати у теоретичному турі.

Завдання практичної частини полягало у розробленні керуючої програми та виготовленні деталі на вертикально фрезерувальному верстаті HAAS VF-2. Для розроблення керуючої програми було використано два програмних продукти, на які факультет інженерної механіки має навчальні ліцензії: Solid Works (створення 3D моделі) та CAM Esprit (опис стратегій руху інструменту, режимів різання, візуалізація, генерація G-M кодів).

Виконавши бездоганно практичне завдання та набравши 60 балів із 60 можливих, студент кафедри ТМ Хмельницького Національного університету Кушнірчук Андрій Сергійович за підсумком теоретичного і практичного турів посів почесне 2 місце.

Відео процесу оброблення деталі тут

Щиро вітаємо переможця та керівників із отриманою нагородою і бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових перемог!

Кафедра технології машинобудування