ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ

У березні 2014 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка пройшов Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови і літератури.

До публічного захисту своїх наукових доробків було запрошено понад 60 учасників з усіх куточків України, з-поміж яких – і дві студентки нашого університету спеціальності «Філологія. Українська мова і література»: магістранта Волошина Катерина і третьокурсниця Більчук Лілія.

Традиційно, конкурс проводився у два етапи: 1 – заочне рецензування конкурсних робіт; 2 – підведення результатів конкурсу на підсумковій науково-практичній конференції.

Членами журі конкурсу були відомі науковці-філологи з різних навчальних закладів України.

Студентки Хмельницького національного університету на високому рівні представляли власні наукові роботи, продемонструвавши свої знання в галузі психолінгвістики та ономастики. Наукові дослідженнянаших дівчат засвідчили фаховий рівень, показали вміння опрацьовувати і творчо використовувати наукову літературу, самостійно добирати фактичний матеріал, систематизувати і по-науковому описувати його, робити певні висновки й узагальнення.

Своє перше «бойове хрещення» на конкурсах такого рівня пройшла студентка третього курсу Більчук Лілія, отримавши грамоту за скрупульозний збір матеріалу та активну участь у підсумковій науково-практичній конференції. Якщо врахувати, що Ліля була номінована на стипендію Верховної Ради України, бере активну участь у конференціях різного рівня, друкує статті, займається в театрі «Глорія», є членом волейбольної збірної університету, то віримо, що призові місця на Всеукраїнських конкурсах у неї ще в перспективі.

Лауреатом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови і літератури стала магістранта Волошина Катерина, яка виборола перше місце, показавши свою ерудицію та енциклопедичність знань. Це досягнення лише підтверджує правильність присудженої номінації для Катерини «Лідер спеціальності «Українська мова і література».

Учасники брали активну участь у дискусіях, які виникали після прилюдного захисту більшості робіт, що тільки підтверджує рівень обізнаності наших студенток у різних галузях філології

Вітаємо ще раз Волошину Катерину (науковий керівник – М. М. Торчинський; кафедра української філології) та Більчук Лілію (науковий керівник – Л. В. Терещенко; кафедра слов’янської філології), бажаємо надалі високих наукових здобутків і творчих злетів!!!

Н. М. Торчинська,
кандидат філологічних наук,