ОСС майбутнього 2:0: Найкращі практики, колаборація ідей

Студентське самоврядування – потужний фундамент для крисних змін, вдосконалення навчального та культурницького аспектів життя вишу та впровадження передових освітніх ініціатив. Студентство – свідома генерація молоді, котра власною діяльністю, креативом та свіжістю думок щодня доводить істину про можливість змін.

1-3 листопада в стінах Хмельницького національного університету відбувся Всеукраїнський форум студентського самоврядування «ОСС МАЙБУТНЬОГО 2:0: НАЙКРАЩІ ПРАКТИКИ,КОЛАБОРАЦІЯ ІДЕЙ». Організатори: Студентська рада ХНУ та Молодіжна Громадська Рада при Управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради. Співорганізатори: Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Із вітальним словом та мотиваційною підтримкою до учасників звернулись: Микола Скиба- ректор Хмельницького Національного Університету; Ольга Поліщук – головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту вищої освіти ХОДА; Олена Мандзій – заступник начальника Управління молоді та спорту ХМР; Артур Віннічук – В.О. Голови Студентської ради ХНУ; Дарія Саламаха – Голова Студентської ради факультету економіки і управління ХНУ; Анастасія Козак – Голова Молодіжної Громадської Ради.

На форумі було представлено декілька напрямів роботи, що вбирали в себе ключові кейси діяльності ОСС. Серед учасників самоврядці з 12 областей Уураїни. PR та зовнішні зв’язки, волонтерство та фандрейзинг, взаємомотивація та пошук стимулів, стратегії,концепції та суть івентів, соціальні мережі та їх вплив на свідомість суспільства – про це і більше лаконічно,доступно та практично для учасників розповіли досвічені спікери.

За мотиваційні, прогресивні та натхненні лекції дякуємо: Світлані Каритун – менеджеру проектів та аналітику в Агенції Сталого Розвитку «АСТАР»; Анастасії Пилипак – координатору СД_Платформи Хмельницького; Тетяні Кукуріці – кореспонденту,телеведучій «ТВ7+»; Андрію Попику – громадському діячу, блогеру, бізнесмену; Ользі Дупляк – співзасновниці ГО «Молодь за глобальний прогрес»; Сергію Бабію – керівнику БФ «Карітас»; Ігору Гончару – члену Опікунської ради в “Соціальному центрі”.

Триденний форум консолідував активний розум з усієї України та познайомив учасників із славетним Хмельницьким. 2 листопада гостинно свої двері для форумчан відчинила Хмельницька міська рада, та,зокрема, мер міста Олександр Симчишин. Кілька десятків кабінетів, портрети перших керівників перлини Поділля, сесійна зала, розіграні мером футболки «Я люблю Хмельницький» та брендовані подарунки – екскурсія вразила учасників піднесеною атмосферою люб’язності.

Одразу після відвідин ХМР учасники відправились на захоплюючий екскурсійний променад Хмельницьким, під час якого ближче познайомилися із культурно-історичними пам’ятками міста.

Три дні наполегливого брейн-шторму організатори розбавили міксом активного відпочинку. Моторошна та шалена «Halloween cosplay party» за ініціативи Pink Banana Party перенесла учасників у ніч жахів, страху та крейзі-відриву.

З метою привернення уваги до традицій та звичаїв українського народу, вшанування цінностей мудрих предків було проведено «Подільські вечорниці». Український колорит у піснях, дикі гуцульські танці, запашні страви та щонайсправжнісіньке українське сватання – як після такого можна залишитись у поганому настрої?

Щиро дякуємо за співпрацю нашим партнерам: ТМ «Насолода», мережі кав’ярень«Vigotti»,магазину«Kugurumka» та квест-кімнаті «Escape quest».

Останній день форуму знаменував підбиття підсумків,отримання сертифікатів учасника плідну дискусію та напрацювання рекомендацій для діяльності органів студентського самоврядування за напрямками роботи форуму.

«Міксуємо ідеї,єднаємо думки,формуємо майбутнє!» – під таким лозунгом пролетіли три насичених, плідних та командотворчих дні у Хмельницькому національному університеті. Активізм породжує зміни – проста істина, якою наразі повинна керуватись молодь. Пасивність та інертність – гальмо розвитку. Отож, рухаймося вперед разом з молодіжними лідерами!

Студентська Рада ХНУ