ОБИРАЄМО ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ З ДИТИНСТВА

З нагоди відзначення Всесвітнього дня без тютюну у Хмельницькому національному університеті за ініціативи Студентської ради відбулась традиційна акція “Цукерка за цигарку”.

Акція проходить в університеті вже не вперше. Її суть полягала у тому, щоб студенти, котрі палять, відмовлялись від шкідливої звички на користь солодкого подаруночку. Понад 50 студентів, що палять, взяли участь у акції.

Суттєвою відмінністю від попередніх акцій було те, що цьогоріч участь у проведенні брали безпосередньо маленькі школярі, адже все відбувалось впродовж Міжнародного дня захисту дітей. Фраза “Не паліть, будь ласка” із вуст малечі звучала особливо і змушувала студентів задуматись чи не краще з’їсти цукерку і не шкодити собі та оточуючим сигаретним димом. Варто відмітити те, що діткам набагато легше і швидше вдавалось достукатись до свідомості студентів, тому переважна більшість охоче клеїли свої сигарети на імпровізовану велику цигарку.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення акції!

Піклуйтесь про себе та близьких. Обирайте здоровий спосіб життя!

Студентська рада
Хмельницького національного університету