Наукою вишиваємо Україну в Хмельницькому національному університеті

Освітньо-культурний фронт України має перемагати щодня, показуючи світу красу та силу українських традицій. Сила українського ДУХу в його єдності. Ми єдині у боротьбі з ворогом, у боротьбі за майбутнє країни за збереження української самобутності й культури.

Вишиванка є один з символів незламності та віри українського народу, яка допомогла славетним козакам, мужнім воїнам, боронити рідну землю, а жінкам – бути надійним тилом для своїх захисників. Тож сьогодні, продовжуючи наші традиції, звичаї та віру, ми відроджуємо націю.

У Всесвітній День української хустки (ДУХ), який відзначають 7 грудня, четвертий рік поспіль, керівництво Хмельницького національного університету продовжило роботу над проектом «Наукою вишиваємо Україну». В рамках відзначення ДУХ проводяться флешмоби, майстер-класи.

У 2019 році свято відзначили у Іспанії, Канаді, США, Казахстані, Йорданії, Латвії, Індії та Португалії. В рамках флешмобу «Зроби фото/відео з хусткою», українки публікували свої світлини з хештегом #УкраїнськаХустка. Саме у 2020 році, під час відзначення Дня української хустки, було встановлено національний рекорд – найбільша кількість жінок в українських хустках, фото яких викладено в соціальних мережах.

Представники Хмельницького національного університету теж активно приймали участь у встановленні національного рекорду.

Тернова хустина передавалася з покоління в покоління, як оберіг та найвища цінність.

Війна і криза не можуть зупинити добрі справи, продовжувати українські традиції. Творимо нашу історію тут і зараз!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Детальніше про проєкт на сайті РМУ при МОН http://ysc.in.ua/

Наукове товариство студентів та молодих вчених ХНУ

#Українська_Хустка #КУЖ #КлубУспішнихжінок #Станіславенко #Всесвітній_день_української_хустки

#Хустка_оберіг_для_ЗСУ