Науково-методичний семінар «Методи соціальної роботи в гетерогенних організаціях»

29 грудня 2015 року у Хмельницькому національному університеті відбувся науково-методичний семінар «Методи соціальної роботи в гетерогенних організаціях».

Привітанням учасників з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажанням плідної роботи розпочав семінар проректор з міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Микола Антонович Йохна.

Микола Антонович розповів про цілі і завдання сумісного європейського проекту TEMPUS IV «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» та його роль у розвитку інклюзивної освіти на Хмельниччині.

Директор компетентісного центру освітнього менеджменту і міжнародних освітніх проектів, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Валентина Василівна Стадник зробила доповідь на тему: «Гетерогенність організацій як об’єкт соціального впливу».

Про особливості здійснення соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з гетерогенними групами населення доповіла заступник директора Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Валентинівна Мельник.

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки ХНУ Тетяна Олександрівна Хмуринська у своїй доповіді проаналізувала результати дослідження щодо виявлення потреб гетерогенної групи –обдаровані діти.

Перспективи розвитку мережевої взаємодії Хмельницького національного університету та шкіл області у впровадженні інклюзивної освіти у своєму виступі окреслив кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології і педагогіки ХНУ Роман Павлович Попелюшко.

В рамках роботи науково-методичного семінару також відбувся круглий стіл з навчання мультиплікаторів проекту «Методи соціальної роботи в гетерогенних організаціях» за участю викладачів кафедри практичної психології і педагогіки та кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки ХНУ, а також директорів та практичних психологів середніх загальноосвітніх закладів м. Хмельницького.

Відділ міжнародних зв’язків та
зв’язків з громадськістю