Науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ»

28 жовтня 2015 року кафедра практики іноземної мови та методики викладання Хмельницького національного університету за сприяння компанії National Geographic Learning провела науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ».

Тематичними напрямками роботи науково-методичного семінару були:

– ефективні методи підготовки до здачі різноманітних видів тестів;

– сучасні науково-методичні комплекси з викладання англійської мови;

– новітні технології навчання іноземної мови;

– прийоми ефективної адаптації навчальних ресурсів до груп із різним рівнем комунікативної компетенції

.

У роботі пленарного засідання взяли участь викладачі іноземних мов Хмельницького національного університету та Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, а також вчителі загальноосвітніх шкіл м. Хмельницький.

В рамках роботи семінару була також представлена виставка автентичної науково-методичної літератури компанії «Лінгвіст» – дистриб’ютора іноземної літератури в Україні.

Усі викладачі-учасники мали змогу придбати навчальну літературу відповідно до професійних інтересів.

Дякуємо усім учасникам освітнього заходу, а особливо методисту компанії National Geographic Learning Юлії Наконечній та організаторам семінару: доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри практики іноземної мови та методики викладання Хмельницького національного університету Наталі Михайлівні Бідюк, доценту кафедри практики іноземної мови та методики викладання Хмельницького національного університету Олені Миколаївні Дорофєєвій та старшому викладачу кафедри практики іноземної мови та методики викладання Хмельницького національного університету Ользі Кадирівні Рахімовій, за плідну співпрацю! Бажаємо нових успіхів на творчій освітянській ниві!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ