Наукова конференція Факультету міжнародних відносин

5 грудня відбулась студентська наукова конференція Факультету міжнародних відносин, організована студентами-політологами за підтримки ГО “Соціально-політична ініціатива” та “‘Батьківщина молода”. Приємно, що активними учасниками заходу стали не тільки студенти ФМВ та інших факультетів університету, а й інших ЗВО.

Учасники обговорили проблеми та перспективи виборчої кампанії 2019 р., абсентеїзму, співвідношення політики і моралі та політики і релігії, відображення проблем влади в казках; проаналізували політичні портрети Гітлера та Сталіна; подискутували про вплив відеоігр на особу; посперечалися про необхідність легалізації зброї…

Дякуємо декану В.В.Третьку за підтримку студентських ініціатив, а нашим гостям Леву Бірюку та Михайлу Бойку за те, що поділилися практичним досвідом депутатської діяльності.