Налагодження співпраці зі стейкголтерами освітньої програми «Індустрія моди в легкій промисловості»

1 березня 2023 року відбулась зустріч викладачів кафедри технології і конструювання виробів зі шкіри з стейкголдерами.

Завідувачка кафедри Оксана МИХАЙЛОВСЬКА, гарант освітньої програми підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю «Технології легкої промисловості» за освітньою програмою «Індустрія моди в легкій промисловості»; професор кафедри Анатолій ДОМБРОВСЬКИЙ; доценти кафедри Галина ЛОБАНОВА, Інна СОЛТИК, Тетяна НАДОПТА разом зі стейкголдерами Оленою ФЛЕРКО (ФОП «EwaStar», завідувачка виробництвом); Альоною ГРІДНЄВОЮ (ТОВ «Pollardi», директор виробництва); Ольгою ШАЛЄВОЮ (приватний підприємець, власниця ательє «Gustom tailor»); Валентиною ОНИЩУК (TM «DIVONI», PR-менеджер з продажу) окреслили напрями спільної діяльності та шляхи подальшої роботи.

Адже підприємства, що спеціалізуються на виготовленні дитячого одягу, весільних суконь, трикотажних виробів, продовжують працювати в теперішніх складних умовах воєнного часу та потребують висококваліфікованих спеціалістів.

Стейкголдери схвально відгукнулись на проект змін ОПП «Індустрія моди в легкій промисловості», звернули увагу на те, що кадрова політика швейних підприємств передбачає комплекс заходів, спрямованих на залучення саме молодих фахівців: комфортні умови, підвищення кваліфікації на різноманітних закордонних тренінгах, можливості перспективного та швидкого професійного зростання. Було обговорено зміст проектів освітньої програми бакалаврського рівня освіти «Індустрія моди в легкій промисловості», висловлені пропозиції щодо їх удосконалення, зокрема, більш глибшого вивчення САПР і комп’ютерного моделювання виробів легкої промисловості.

Також на зустрічі говорили про те, що властивості сучасних матеріалів вивчені недостатньо, тому потребують всебічного експериментального дослідження. З цією метою рекомендовано ввести нові теми в дисципліну «Матеріалознавство виробів».

Щиро дякуємо стейкголдерам за конструктивну співпрацю, професіоналізм і позитивний настрій.

Працюємо задля спільної мети! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ.

Кафедра технологій і конструювання виробів зі шкіри