Найкоротший шлях до програмування через спортивне програмування

Проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування в Хмельницькому національному університеті

Наказом Міністерства освіти і науки України “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2014 році” Хмельницький національний університет визначено базовим вищим навчальним закладом у проведенні І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Хмельницькій області. Олімпіада проведена на базі кафедри Комп’ютерних систем та мереж, завідуючий кафедрою д.т.н., проф. Мясіщев О.А.

Для участі у І етапі Олімпіади 2014 року подали заявки команди трьох навчальних закладів Хмельницької області:

• Хмельницький національний університет (25 команд);
• Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (3 команди);
• Хмельницький політехнічний коледж (4 команди)

В олімпіаді також брали участь школярі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернат з поглибленою підготовкою в галузі науки та Староконстантинівського ліцею №1.

Для забезпечення проведення Олімпіади виділено 5 комп’ютерних лабораторій факультету програмування і комп’ютерних та телекомунікаційних систем, кожна з яких налічує по 15 робочих місць з сучасним комп’ютерним обладнанням (роки придбання 2012-2014).

На спеціально відведених для змагань комп’ютерах забезпечено доступ до системи ejudge Центрального регіону (acm.khnu.km.ua) через мережу Internet та інстальовано компілятори DevC++, MinGW, FreePascal.

Команди на відкритті олімпіади

На урочистому відкритті Олімпіади з вітальним словом виступили голова оргкомітету, проректор з наукової роботи ХНУ, доктор технічних наук, професор Параска Г.Б., координатор Центрального регіону ІІ етапу олімпіади, канд. техн. наук, доц. кафедри інформаційних технологій проектування Ковальчук С.С., голова журі, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж Мясіщев О.А., відповідальна за студентську НДР ХНУ Тімофєєва Л.В., спонсори олімпіади, директори ІТ фірм м Хмельницького «Аквасофт» http://aquasoft.dp.ua/» та «Атвікс».

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ (список призерів)
І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Також успішно виступили школярі, які показали одні з кращих результатів в Центральному регіоні.

Кафедри факультету ПКТС бажають успіхів призерам на наступних етапах олімпіади, а школярів запрошують до вступу на ІТ спеціальності ХНУ.

Оргкомітет олімпіади продовжує тренувальний процес команд на сервері acm.khnu.km.ua, запрошуємо всіх бажаючих.

Оргкомітет І етапу Всеукраїнської
студентської олімпіади з програмування