НАЙЧИСEЛЬНІШИЙ ПEРEГЛЯД ФІЛЬМУ ПІД ВІДКРИТИМ НEБОМ В ІСТОРІЇ ХМEЛЬНИЦЬКОГО ВЛАШТУВАЛА СТУДEНТСЬКА РАДА ХМEЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВEРСИТEТУ

Показувати кіно просто небо стало доброю традицією не лише у місті, а й на території вищого навчального закладу. Ввечері 13 вересня безпосередньо на території спортивного стадіону Хмельницького національного університету усі охочі могли переглянути мультфільм «Секрети домашніх тварин». Захоплююча історія про домашніх тварин від режисера популярних мультфільмів Кріса Рено зібрала для спільного перегляду майже 2000 охочих!

Планували зібрати якнайбільше людей. Попередній досвід подібних заходів на території університету – близько 400 людей. Тоді показували фільм “Незламна”, а от мультик демонстрували на території навчального закладу вперше.

Глядачі почали збиратися ще за півгодини до початку трансляції. Студенти, школярі, викладачі та співробітники несли із собою покривала і каремати. А щоб не замерзнути, прихопили термоси. Вистачало на стадіоні й щасливої малечі.

Затишна атмосфера, тепле спілкування, незабутні враження від фільму – залишили по собі схвальні відгуки студентства про захід! Вдячні відвідувачі аплодували організаторам за проведення заходу. В майбутньому дуже сподіваємось, що вдасться проводити подібні заходи і збирати ще більше охочих. Гадаємо, наступний показ відбудеться навесні, щоб не надто заважати навчальному процесу.

Є ті, хто працює з ентузіазмом. Є ті, хто працює на результат. А є Студентська рада ХНУ- ми працюємо з ентузіазмом на результат!

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення заходу!

Студентська рада
Хмельницького національного університету