На Донеччині загинув випускник кафедри дизайну Тарас Мельник

В Донецькій області 24 березня при виконані бойового завдання загинув випускник кафедри дизайну Тарас МЕЛЬНИК.

Тарас навчався за спеціальністю “Графічний дизайн”, був головою студентської ради факультету технологій і дизайну та першим заступником голови студентської ради Хмельницького національного університету. Тарас був досить активним під час навчання: встигав підпрацьовувати фрілансером, влаштовував вечірки для молоді, 5 років брав участь в модельних показах Студентського будинку моделей. Згодом відкрив свою фотостудію.

Але весною 2022-го року, на початку війни, 22-річний Тарас свідомо і мужньо змінив свої мрії про власне щастя і успіх на доросле рішення боронити нашу Україну. Йому було лише 24 роки, коли його життя обірвалось… Тарас залишається з нами на кадрах спільних студентських подій, а у серцях – своїми відчайдушними вчинками і відповідальними справами.

Безмежна вдячність батькам за сина!

Невимовно боляче усвідомлювати, що війна забирає найкращих.

Вічна пам’ять та слава Герою 🕯️

Колектив кафедри дизайну