«Миколай прийде до кожного»

Традиційно, волонтери Студентської ради Хмельницького національного університету, вкотре втілили в життя благодійну акцію з нагоди святкування дня Святого Миколая – «Миколай прийде до кожного». Проте цьогоріч студенти були у ролі помічників Миколая аж 4 рази.

19 грудня – одне із найочікуваніших свят і дорослих, і дітей. Проте, за збігом обставин, чи то через злі жарти долі, не всі дітки знаходять під подушками подарунки. Та наші активісти доклали максимум зусиль аби виправити ситуацію і хоча б трішки зробити світ добрішим.

Отож, акція «Миколай прийде до кожного» відбулась у 4 етапи. І першим кроком у світ добра став візит до Солобковецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей з фізичними та розумовими вадами розвитку 18 грудня, у переддень свята. Волонтерам вдалось подарували кілька годин казки діткам, які із захватом танцювали, малювали та грались. Не менше втішені були працівники та вихователі школи, бо щиро раділи кожній посмішці та дитячому сміху, який лунав у стінах актової зали.

Другим етапом акції став візит до Хмельницької дитячої обласної лікарні, де на той час перебували 250 діток. Малюки, як ті зірочки, світились від радості, що у такий важкий період їхнього життя Святий Миколай про них не забув.

Наступним етапом була прогулянка волонтерів на чолі із Святим Миколаєм до Різдвяного ярмарку, з нагоди урочистого відкриття ялинки за участі дітей загиблих воїнів АТО. Команда активістів вітала дітлахів солодкими подарунками та дарувала містянам хороший настрій. Не обійшлося також і без святкових фото.

І на завершення акції, волонтери відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей «Подолянчик» у мікрорайоні Ружична. Дітки саме цього закладу неабияк потребують допомоги, адже нещодавно притулок зазнав значних збитків внаслідок пожежі.

В один голос команда активістів стверджує, що саме такі акції насичують тим незмінним духом свята, коли ти маєш змогу не лише отримувати подарунки, а й натомість дарувати.

Зі світлими враженнями та емоціями, задля продовження традиції, родина Студентської ради університету безперечно повторить акцію в наступному році!

Дякуємо кожному, хто долучився до проведення акції. Особливо студентам, котрі не пошкодували декілька гривень задля цих щирих посмішок!

Щиро вітаємо всіх Вас із Новим роком та Різдвом Христовим, що наближаються. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам мир, добро і достаток!

Студентська рада
Хмельницького національного університету