“Ми є народ, якого правди сила ніким звойована ще не була” — вступна лекція з нагоди початку нового навчального року

Новий 2022-2023 навчальний рік для студентів та викладачів Хмельницького національного університету розпочався із патріотичної лекції “Ми є народ, якого правди сила ніким звойована ще не була”. Насамперед ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх привітав усіх з Днем знань та побажав невгамовної спраги, прагнень до нових відкриттів і досягнень цілей. Сергій Анатолійович наголосив, що хоч цьогоріч це свято відрізняється від традиційного, але незважаючи ні на що, навчальний процес має тривати: студенти мають здобути якісну освіту, адже саме за ними майбутній розвиток не лише України, а й усієї Європи. Також ректор нагадав, що від початку війни наш університет активно займається волонтерською діяльністю і цим самим робить внесок у нашу спільну перемогу над ворогом та подякував Збройним Силам України.

Під час лекції доктор історичних наук, професор Юрій Земський та доктор історичних наук, професор Микола Олійник  за допомогою історичних фактів та поетичних здобутків видатних майстрів українського слова показали, що український народ усю свою історію демонструє, що ми — нація  переможців, високоосвічених, сильних та незламних духом людей, мужніх та відданих.

Відділ зв’язків з громадськістю