Мозолюк Олександр Володимирович

Мозолюк Олександр Володимирович

Народився 18 червня 1972 року в смт. Стара Ушиця Кам`янець-Подільського району. 1989 року закінчив ЗОШ № 24 м.Хмельницького. У шкільні роки активно займався вільною боротьбою, неодноразово ставав переможцем та призером першостей і чемпіонатів України, Радянського Союзу. 1990 року йому присвоєно звання «Майстер спорту Радянського Союзу» з вільної боротьби.

   По досягненню 18 років був призваний на строкову службу, де продовжував активно займатися спортом. 1992 року вступив на перший курс технологічного факультету Хмельницького технологічного інституту та успішно захищав честь навчального закладу на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Після закінчення університету Мозолюк О.В. був запрошений на викладацьку і тренерську роботу на кафедру фізичного виховання та спорту Технологічного університету Поділля, і призначений головним тренером жіночої збірної команди з вільної боротьби. 1995 року здобув другу вищу освіту у Кам’янець-Подільському державному університеті за спеціальністю «тренер-викладач». З часом, набравшись досвіду, зарекомендував себе вимогливим і висококваліфікованим фахівцем.

   За час роботи в університеті підготував близько 20 майстрів спорту України. Серед його учнів- призери та чемпіони України, призер чемпіонату Європи Андрій Власов, чемпіон Європи та призер чемпіонату світу Павло Олійник. Завдяки його наполегливій і цілеспрямованій праці збірна команда університету постійно виборювала призові місця на всеукраїнських універсіадах. 2013 року Мозолюку О.В. присвоєно звання «Заслужений тренер України», він визнаний одним з кращих у країні спортивних суддів з вільної боротьби. Протягом багатьох років він успішно поєднував професійну діяльність із громадською роботою голови спортивного клубу, спортсмени якого постійно входять до когорти кращих в області і країні, а окремі представники університету множать спортивну славу на чемпіонатах світу, Європи та Олімпійських іграх.

   За плідну викладацьку і тренерську роботу неодноразово нагороджувався грамотами університету, Хмельницької міської ради, Хмельницької обласної державної адміністрації, Асоціації вільної боротьби України.