Моніторинг НЕО України проекту «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами і організаціями»

У Компетентнісному центрі Хмельницького національного університету 27 вересня 2018 року проходив моніторинг Національним Еразмус+ офісом в Україні проекту 543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами і організаціями».

Моніторинг проводили менеджер з моніторингу проектів Національного Еразмус+ офісу в Україні Іванна Атаманчук та менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні Вероніка Ткаченко. У роботі моніторингу взяли участь перший проректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ольга Гуренко; завідувач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, професор Галина Нестеренко; проректор з міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету, професор Микола Йохна; ІТ-менеджер проекту, доцент ХНУ Сергій Михальчик; завідувач кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки ХНУ, професор Людмила Романовська; завідувач Лабораторії інклюзивної педагогіки, доцент Роман Попелюшко, викладачі та студенти ХНУ.

Розпочався захід із зустрічі з керівництвом університету, де були присутні ректор Хмельницького національного університету, член-кореспондент НАПНУ, доктор технічних наук, професор Микола Скиба, перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи професор Михайло Войнаренко та проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Йохна.

Координатори проекту презентували досягнуті результати. Від Хмельницького національного університету про вплив та сталість результатів проекту доповів Микола Йохна, від Бердянського державного педагогічного університету – Ольга Гуренко, від Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова – Галина Нестеренко.

У ході зустрічі було презентовано створену в рамках проекту Лабораторію інклюзивної педагогіки та її обладнання, яке було придбано за кошти проекту, і навчально-методичну літературу. У рамках моніторингу відбулись зустрічі зі студентами, стейкхолдерами проекту, викладачами та адміністративним персоналом, які не є учасниками проекту.

Завершилась зустріч обговоренням результатів моніторингу та рекомендаціями з приводу підтримання результатів проекту. Представники Національного Еразмус+ офісу в Україні ознайомили команду проекту з попередніми результатами моніторингу.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ