Міжнародний день студента у ХНУ

З нагоди Міжнародного дня студента 17 листопада 2022 року у стінах нашого університету відбулося нагородження кращих студентів.

Із вітальними словами до студентства звернувся ректор університету Сергій Матюх та побажав їм міцного здоров’я, цікавого, насиченого і динамічного студентського життя, а також плідного навчання, незважаючи на усі виклики сьогодення.

Керівник секретаріату Громадської організації «Українська асоціація студентів», студент шостого курсу факультету інженерії, транспорту та архітектури Дмитро Кіт презентував скретч-карту «100 і 1 крок ОСС» – унікальний інструмент для стрімкого розвитку органу студентського самоврядування.

Голова студентського самоврядування нашого університету Марія Полякова представила новообраних голів факультетів та гуртожитків.

Насамкінець ректор ХНУ Сергій Матюх за відмінні успіхи у навчанні, активну участь у студентській науковій та громадській роботі вручив грамоти переможцям І-го факультетського та ІІ-го вузівського турів Конкурсу «Кращий студент» у таких номінаціях: «Кращий студент факультету» та «Кращий студент університету»; «Кращий студент-науковець» факультету та «Кращий студент-науковець»  університету; «Кращий студент-програміст» , «Кращий студент-дизайнер», «Кращий студент-спортсмен»,  «Кращий студент у сфері середня освіта (фізична культура), «Кращий за спеціальністю».

Окрім того, відзначили і студентів, які займалися активною волонтерською діяльністю.

Грамоти також отримали переможці І-го факультетського та ІІ-го вузівського турів конкурсу «Кращий куратор академічної групи факультету».

Ще раз вітаємо студентів із їхнім святом! Бажаємо натхнення, невичерпної енергії, наполегливості та успіхів у добрих починаннях!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ