Міжнародна студентська конференція «Студентське самоврядування європейського типу»

18-20 березня у Сумському державному університеті відбулась Міжнародна конференція «Студентське самоврядування європейського типу». У заході взяло участь понад 100 представників студентського самоврядування ВНЗ із 18-и областей України. Хмельницький національний університет представили голова Студентської ради університету Козак Анастасія Сергіївна та голова Студентської ради факультету технологій і дизайну Кошельник Вікторія Юріївна.

Пріоритетним завданням конференції був розвиток неформальної освіти, а саме – здійснення заходів, спрямованих на набуття студентами знань та навичок поза системою освіти. У рамках заходу також відбувся ряд тренінгів на теми: «Структура та мета роботи ОСС», «Активне суспільство – успішна країна» та обговорення проблемних питань студентського самоврядування. У зв’язку з розширенням прав та можливостей, що передбачені у новому Законі України «Про вищу освіту», у сфері розвиту студентського самоврядування з’явилася низка нагальних питань, що потребують постійного розгляду та пошуку шляхів їх вирішення. Тому учасники конференції вкотре напрацьовували пошук нових шляхів розвитку органів студентського самоврядування; сучасних методів роботи зі студентами; покращення компетентності представників органів студентського самоврядування шляхом обміну досвідом роботи та креативними ідеями представників різноманітних ВНЗ України та Західної Європи.

Також чималу увагу приділили проблемам зацікавленості студентів у громадському житті університету та методам інформування молоді, недолікам Закону України «Про вищу освіту» та внесенням пропозицій до наступної редакції, структурі та методам роботи органів студентського самоврядування у медичних ВНЗ, можливим методам фандрайзингу студентського самоврядування.

Студентська рада
Хмельницького національного університет