Маскувальні сітки для наших захисників: працюємо заради перемоги

Уже понад рік у спорткомплексі Хмельницького національного університету здійснюється виготовлення маскувальних сіток працівниками та здобувачами освіти Хмельницького національного університету. Поки наші захисники зі зброєю в руках боронять та захищають нашу Україну, у тих, хто в тилу є свої «бойові завдання». Одне із них – це плетіння маскувальних сіток. Ця робота є необхідною під час війни. Маскувальні сітки життєво важливі для наших військових на фронті.

Студенти, викладачі, працівники Хмельницького національного університету долучаються до такої необхідної роботи, адже плетіння сітки не така вже й складна справа, а виділити на це годину-дві у своєму графіку цілком можливо. Вплітаючи тканину в сітки, ми наближаємо нашу Перемогу.

Маскувальна сітка для наших захисників – як оберіг від українців, що в тилу прагнуть допомогти армії та зробити свій внесок у нашу Перемогу.

Тож, чекаємо на всіх охочих долучитися до цієї благородної справи у спорткомплексі з 9.00 до 19.00 щодня.

Наближаємо нашу Перемогу разом!

Відділ навчально-виховної роботи