Майстер-клас «Розпис подільської писанки»

Напередодні Великодніх свят у науковій бібліотеці для студентів гуманітарно-педагогічного факультету, факультету міжнародних відносин та права, факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету відбувся майстер-клас «Розпис подільської писанки»,який булоорганізовано кафедрою технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. Провела майстерку канд. пед. наук, старша викладачка кафедриОлена Самборська.

Потужною підтримкою заходу стала книжково-ілюстративна виставка «Чарівний світ писанки», для організації якої були відібрані матеріали, пов’язані з українською народною творчістю, зокрема з традиціями писанкарства: книги, альбоми, періодичні видання з ілюстраціями традиційних українських орнаментів, зразками подільських писанок, інструкціями щодо техніки їхнього розпису.

Кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва,
Наукова бібліотека Хмельницького національного університету