Майстер-клас із впровадження методики STEAM у процес викладання англійської мови

12 квітня у стінах Хмельницького національного університету відбувся очний тренінг для студентів, що здобувають освіту за освітньо-професійною програмою «Англійська мова і література» із методистом видавництва Express Publishing Наталією Ляшко. Вона провела демоурок для майбутніх вчителів, які вдосконалювали навички роботи за STEAM-методикою. Про спікерку заходу відомо багато. Вона — дипломована спеціалістка Київського національного лінгвістичного університету, власниця сертифікатів CELTA, DELTA, IH-CYLT та TKT, викладачка англійської мови з 19-річним досвідом, тренерка та консультантка Express Publishing з 2015 року, екзаменаторка міжнародних іспитів з англійської мови та нейромовний коуч.

Під час воркшопу наші студенти дізналися:

• яка різниця між STEAM і CLIL-уроками;
  • як поєднати вивчення англійської мови з природничими науками;
  • як мотивувати учнів;
  • що слід робити, щоб засвоєна інформація зберігалася в довготривалій пам’яті учнів.

Тренінг є корисним для студентів, які поєднують навчання з викладанням, а також при плануванні уроків у школі під час активної педагогічної практики.

Захід відбувся за активної підтримки нашого стейкхолдера, засновниці мовної студії А+, віднедавна викладачки кафедри ІОМК Наталі Зачинської (сертифікати CELTA, TKT, FCE (C1), IELTS (8.0)). Як сказала пані Наталія на своїй сторінці у соцмережах, майбутнє нашого освітнього простору має отримувати якісну освіту та мати натхнення щодня, бачити еталон та приклад для наслідування, реалізовуватись, бачити майбутнє у викладанні!

Майстер-клас завершився врученням сертифікатів та спільним фото на згадку. Продовжуємо навчати, не зважаючи на виклики сьогодення.

Олена Дорофєєва,
доцент кафедри іншомовної освіти