Лекція доцента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Анатолія Гриценка

23 травня відбулася публічна лекція доцента Національного університету «Києво-Могилянська академія», екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка на тему «Національна безпека України – ключова загроза локалізації» для студентів та викладачів університету. Обороноздатність країни, Закони України під час окупації, анексія частини території держави, антитерористична операція на сході країни та інші питання були висвітлені у лекції. Студенти мали змогу з перших вуст кадрового військового, який пройшов стажування у військових частинах США, людини, яка очолювала військове відомство країни у 2004-2007 роках, отримати оцінку різних ситуацій, що склалися в Україні, та можливості в майбутньому змінити ситуацію на краще.

Завідувач відділу навчально-виховної роботи Байдич Л.Е.