12 вересня відбувся англомовний навчальний квест для студентів факультету міжнародних відносин і права (гр. ФПА-20-1 та ФПА-22-1), який розпочався з університетської книгозбірні. Саме тут учасники команд отримали ігрові завдання, які сприяли кращому ознайомленню з бібліотекою університету (її книжковим фондом, можливостями інформаційного пошуку) та усім студентським містечком.
Організатор квесту – старший викладач Денис Дмитрошкін, кафедра германської філології та перекладознавства ХНУ
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/1-1-22-1024x580.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/2-49-1024x700.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/3-1-7-1024x654.png)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/4-39-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/5-1-10-1024x576.jpg)
![](https://khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/6-1-7-1024x576.jpg)
Наукова бібліотека
Хмельницького національного університету