Квест для першокурсників «Знайомство з Alma-mater»

«Патріотичні кольори у всьому», «замок над річкою», «бабське царство», «мудрість народу», «хімічать всі» – ці та інші, не менш вигадливі, головоломки, що бентежили, хвилювали, подекуди веселили та зворушували серця юних студентів Хмельницького національного університету. «Бабине літо» затрималось в гостях у хмельничан, а це значить, що саме час активних та енергійних розваг! 6 факультетів – 6 команд – 6 учасників – 6 років ненависті першокурсників.

16 жовтня 2018 року в стінах Хмельницького національного університету відбувся традиційний щорічний квест для першокурсників. Символічною стала наскрізна тема «Знайомство з Alma – mater», оскільки студенти – першачки лише відкривають для себе історію та таємниці найкращого на Поділлі.

Участь у квесті взяли команди – представники шести факультетів університету. Учасники активно відгадували загадки та виконували творчі завдання впродовж тринадцяти різноманітних локацій на теренах студмістечка, дивували знанням цікавих фактів про виш, виявляли креатив, унікальні здібності та піднесений командний дух.

В результаті запеклої боротьби, перемогу здобула команда факультету інженерної механіки «Фіксики» у складі: Середюк Василь (АІ-18-1), Хоміч Максим (АІ-18-1), Кисіль Ярослав (АІ-18-1), Губар Сергій (МТВА-18-1), Кісаров Артем (АТ-18-1), Данильчук Всеволод (ЕМ-18-1) та Анна Литвиненко, що фотографувала досягнення команди на кожній із локацій. Стійкість, витривалість, рішучість, шалений заряд драйву та позитиву – ось що цьогоріч стало незабутнім символом квесту.

Друге місце посіла команда факультету технологій та дизайну «Коти ФТІД», третє – команда факультету економіки і підприємництва «Перший клас».

Переможців та учасників привітав Перший проректор, проректор з науково – педагогічної та наукової роботи Михайло Петрович Войнаренко. Окрім цього, усі учасники квесту отримали чудові призи від партнерів заходу «Melange», «Aroma Kava» «La Corte» та «Майстерня карамелі».

Організаторами квесту вже кілька років поспіль є Студентська рада Хмельницького національного університету. «Заходи подібного формату сприяють поглибленню знань ще таких «зелених» першокурсників про їх навчальний заклад, формують лідерські якості, заохочують студентів до активної молодіжної діяльності, формують прогресивну життєву позицію та допомагають швидше адаптуватись до незвичного дорослого університетського середовища.» – зазначають досвічені самоврядці.

Студентська рада щиро дякує адміністрації ХНУ за сприяння у проведенні заходу та усім учасникам за бажання розвиватись та рішуче рухатись до мети.

З любов’ю, Студентська рада
Хмельницького національного університету