Круглий стіл студенства із адміністрацією університету

25 квітня відбувся круглий стіл студентства із представниками адміністрації Хмельницького національного університету на чолі із ректором – Миколою Єгоровичем Скибою.

На заході також були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Матюх Сергій Анатолійович, проректор з адміністративно-господарської роботи та виробничого навчання Фомов Анатолій Дмитрович, проректор з науково-педагогічної роботи Нижник Віктор Михайлович, коменданти гуртожитків, представники Первинної профспілкової організації та директор студентського містечка.

Напередодні Студентська рада провела опитування нашого студентства. Під час круглого столу питання були поділені на три блоки: проблеми із гуртожитками, особливості організації навчального процесу та пропозиції щодо благоустрою університету.

У першому блоці «проблеми із гуртожитками» – озвучили питання, які найбільше хвилювали жителів гуртожитків.

Голови студентських рад гуртожитків давали пропозиції та запитували щодо: ремонту душових та туалетів; несправністі витяжок; заміни вікон; протікання стелі; дезінсекції кімнат; грибку у житлових кімнатах тощо. Відповіді, які надала адміністрація, не змогли не порадувати усіх присутніх.

Щодо заміни вікон та грибку – пообіцяли якнайшвидше вжити заходів для негайного вирішення проблем. Уже з кінця серпня будуть відремонтовані душові. Окрім того, адміністрація зауважила, що студенти мають право на безкоштовну дезодорацію та дезінсекцію, а також пообіцяла більш детально вивчити це питання на майбутнє.

Активне обговорення викликали проблеми пропуску студентів до гуртожитків після 23:00. Наголошено, що після зазначеної раніше години студентство має право приходити до гуртожитків, проте задля безпеки та блага усіх сторін, вони будуть занотовані до журналу.

У другому блоці «особливості організації навчального процесу» – дізнались, що викладачі пройдуть систему перевірки компетентності. На питання про нарахування різноманітних стипендій, зокрема Стипендія Президента України, адміністрація відповіла, що студенти мають право пропонувати свої кандидатури та пояснила суть процесу вибору стипендіатів.

У третьому блоці «пропозиції щодо благоустрою університету» – адміністрація пообіцяла докласти всеможливих зусиль аби якнайшвидше провести ремонтно-оздоблювальні роботи на стадіоні університету та відремонтувати підлогу у другому навчальному корпусі. Також студенти дізнались, що на території університету буде збільшена кількість точок доступу wi-fi.

Всі учасники гідно представили свої питання і провели плідну дискусію щодо нагальних проблем студентства та можливі шляхи подолання цих проблем.

Дякуємо адміністрації за швидке реагування та виконання різноманітних прохань і пропозицій студентів! Студентська рада сподівається, що всі висловлені пропозиції та скарги будуть дійсно взяті до уваги!

Детальнішу інформацію можна дізнатись у голів Студентських рад факультетів та гуртожитків, а за протоколом засідання Круглого столу – звертайтесь у 4-208 Б.

Студентська рада
Хмельницького національного університету