КРУГЛИЙ СТІЛ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ МІСТА

11 квітня у Хмельницькому національному університеті за ініціативи Студентської ради університету відбувся круглий між представниками Студентської ради та лідерами учнівського самоврядування міста на тему «Хочу бути студентом».

На зустрічі були присутніми понад 70 школярів із загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницького.

У ході зустрічі учнівські лідери мали змогу ознайомитися з університетом, переглянути експонати Музею науки і техніки, дізнатися про передумови, цілі та особливості Болонського процесу в Європейських вишах, в Україні загалом та у Хмельницькому національному університеті зокрема. Учасники також ознайомилися з особливостями функціонування системи «Електронний університет» та підсистеми «Електронний журнал». Голова Студентської ради, Анастасія Козак, презентувала діяльність органів студентського самоврядування університету та лідер учнівського самоврядування міста Анна Балян ознайомила присутніх із діяльністю Хмельницької ради учнівського самоврядування.

Закінчився круглий стіл відкритим спілкуванням учасників про плани подальшої співпраці. Щиро сподіваємось, що наше молодше покоління готове до нових звершень!

Студентська рада
Хмельницького національного університету